4 دلیلی که اجاره خودرو را به انتخابی هوشمندانه تبدیل می کند

blank

البته که کم نیستند تعداد افرادی که به جای گزینه خرید خودرو از خدمات اجاره استفاده می کنند. شاید در گذشته این امکان در میان افراد از جایگاه شناخته شده ای برخوردار نبود اما در حال حاضر از محبوبیت روز افزونی برخوردار است. به گونه ای که درخواست های ثبت شده در این حوزه رقم قابل توجهی را از آن خود ساخته است. این شرایط بی شک ریشه در مزیت های متعددی دارد که هر فرد تنها با یکبار تجربه کردنشان تمایل زیادی به تکرار آن نشان می دهند. در حال حاضر و به جرئت می توانیم، اجاره خودرو را به یکی از کسب و کارهای صاحب رونق قابل توجه در همه دنیا معرفی کنیم. برخی از کشورها چون ایران که صاحب قطب گردشگری بسیاری هستند، همچنان سعیشان را بر آن گذاشته اند تا خدمات اجاره خودرو را با کیفیتی قابل توجه در اختیار همه مردم قرار دهند. اما ناگفته نماند که اجاره ماشین ممکن است در هر شهر و کشوری با شرایط ویژه ای همراه باشد که آن را در قیاس با سایر کشورها با تفاوت های قالبی همراه می کند.

blank

 ۴ دلیلی که اجاره خودرو را به انتخابی هوشمندانه تبدیل می کند؟

  1. اجاره ماشین وابسته به نیاز شما

در زمان اجاره خودرو در کمترین محدودیتی قرار نخواهید گرفت به گونه ای که بر اساس نیازهای خاصی که دارا هستید می توانید خودرو مدنظر خود را اجاره کنید. بی شک خودرویی که با هدف رفتن به یک ماموریت کاری بدان نیازمند هستید با زمانی که قصد رفتن به یک مسافرت دوستانه و یا خانوادگی را دارید؛ بسیار متفاوت است. البته از نظر مالی و بودجه ای که قرار است اختصاص دهید نیز دستتان بسیار باز است. بدین جهت که شرایط پرداخت اجاره بهای پرشیا یا لوگان با خودرویی مثل کیا سراتو یا هیوندای اکسنت یا یک شاسی بلند مدرن که دارای امکانات بالاتری است در شرایط تفاوت زایی قرار می گیرند. در این صورت شما مجبور به انتخاب ماشین خاصی نیستید؛ بلکه این نیازها و بودجه مالی شماست که می تواند بهترین انتخاب را شکل دهد.

  1. اجاره ماشین و داشتن آزادی در سفر

در اختیار داشتن یک ماشین کرایه‌ای بویژه زمانی که میان مبدا و مقصد نهایی شما مکان‌های دورافتاده و پرهیجان چون تپه های کوهستانی، آبشارهای خیره‌کننده و … وجود داشته باشد، شما را از هر محدودیتی بدور خواهد ساخت و تجربه حضور و ثبت خاطره در این نقاط بکر را به شما خواهد بخشید. این در حالی است که سفر کردن با تعدادی افراد ناشناس در اتوبوس یا هر نوع  وسیله نقلیه عمومی دیگری با قوانین خاصی همراه است که گاهی همه لذت سفر را از شما می گیرد. از مهم‌ترین مواردی که اجاره خودرو را پروسه ای هوشمندانه به حساب می آورد؛ این مسئله است که در هر بعد مکانی و بعد زمانی که تمایل دارید؛ می‌توانید توقف داشته باشید تا از یک منظره بی نظیر همراه با یک یک لیوان چای داغ یا یک غذای لذیذ و گاه آتشی؛ لذت بسیاری را کسب کنید. مطمئنا مکان های دنجی که می توانید به واسطه خودرو شخصی بیابید را ممکن نیست که از طریق اتوبوس و هر وسیله نقلیه دیگری قابل دسترستان باشد. تنها کافیست زمانی که دلتان از شلوغی شهر و حاشیه های شغلی و خانوادگی گرفته است برای اجاره خودرو اقدام و با طی کردن یک پروسه ساده و هزینه ای معقول و مقرون بصرفه، سبب ترشح آدرنالین در بدنتان و طراوت به روح و روانتان گردید.

  1. اختصاص هزینه ای صد البته مقرون به صرفه

به نظر عقلانی نیست که شیوه ای را برای سفر برگزینید که شما را از دردسرهایی چون صرف هزینه بابت هزینه تعمیر و نگهداری خودرو و استهلاک نجات دهد. همه ما تمایل داریم گه صاحب خودرو شخصی باشیم ولی بدون تعارف بگوییم که اگر به حقیقت هر روز به ماشین نیاز ندارید و تنها در مواقع خاص از آن استفاده می کنید پس منطقی است که گزینه اجاره خودرو را برگزینید. بدین ترتیب از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی چون شر هزینه بیمه، خدمات و تعمیرات و صدها هزینه ریز و درشت دیگر رهایی خواهید یافت.

  1. اجاره ماشین پروسه ای آسان، بی‌دردسر و بدور مشقت

اگر روند اجاره ماشین را تجربه نموده باشید؛ می دانید که شرایطی مطلوبی را برای به سبب ماجراجویی هایی که مدت هاست، رویایش را در سر می پرورانید برایتان فراهم خواهد گشت. زیرا شما مجبور به رعایت زمان‌بندی‌ های سفت و سخت اتوبوس، قطار و هواپیما که بر همه مسافران حکم فرماست نخواهید بود. شما با کرایه خودرو هر زمانی که اراده نمایید استارت زده و حرکت می کنید و در زمان بخواهید در هر مکانی توقف و دوباره به راه خود ادامه می دهید. از طرف دیگر در میزان وسایل مورد نیاز و چمدان‌هایی که قرار است با خود در سفر بهمراه داشته باشید؛ محدودیتی نخواهید داشت. در میانه راه موزیک مورد علاقتان را گوش دهید، آواز بخوانید، شادی کنید و بدانید که در دل جاده بدون هیچ محدودیتی، صاحب حریم خصوصی هستید.

حداقل زمان اجاره ماشین چقدر است؟

البته که نمیتوان برای این سوال یک پاسخ کامل و واحد داد چرا که وابسته به فاکتورهای مختلفی است که از برجسته ترین آن ها می توان به اجاره نمودن خودرو با راننده و بدون راننده اشاره نمود. در صورتی که تمایل داشته باشید که از خدمات اجاره خودرو بدون راننده بهره ببرید، مطلوب است در جریان قرار گیرید که حداقل بعد زمانی به جهت اجاره اتومبیل‌های بدون راننده سه روز است و اما اگر انتخابتان خودرویی همراه با راننده باشد حداقل زمان اجاره آن به ده ساعت می رسد. البته قوانین حاکم در شرکت نیر بر بعد زمانی اجاره خودرو بی تاثیر نیست.

اجاره خودرو
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *