کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین عروس :کم نیستند تعداد افرادی که در طول زندگی موفق به خرید خودرو مورد علاقه خود نشده اند. این رویا به قدری در افکار فرد پرورش میابد تا اینکه شاید بتوانند در روز خاصی از زندگیشان، از این امکان بهره مند گردند و به آرزوی دیرینه خود برسند. یکی از همین روزهای بسیار مهم و به یاد ماندنی شب عروسی هر شخص است که تا میزان قابل توجهی وجهه و استایل خود را همراه با خودرویی که به آن گل زده اند، به نمایش می گذارند.

در چنین شرایطی می توانند تا بدون اینکه هزینه ای برای خرید آن بپردازند، در قالب خودرو اجاره ای از آن بهره مند گردند. آری این نوید بزرگی برای عروس و داماد های عزیز است که می توانند هر مدل خودرویی را با پرداخت مبلغی اجاره و برای گل زدن هدایت نمایند.

عموما اغلب شرکت های اجاره دهنده خودرو به جهت مراسمات عروسی کمترین سخت گیری را خواهند داشت و تمام تلاششان آن است تا بهترین و آسانترین شرایط پرداخت، نیاز و علاقه عروس و داماد را پاسخ دهند. اما موضوعی که در این میان در قالب یک فاکتور مهم مطرح می گردد، حضور یک راننده به جهت همراهی شما و یا گذراندن این اوقات در خودرو به تنهایی است.

بیشتر بخوانید: اجاره خودرو با راننده

کرایه ماشین عروس با راننده بهتر است یا بدون راننده؟

در زمان کرایه ماشین عروس تمام ابعاد مرتبط وابسته به نوع سلایق عروس و داماد تعیین می گردد پس نمی توان در پاسخ به این سوال یک جواب واضح و واحد داد چرا که؛ این توافق میان زوج ها است که پاسخ این سوال را می دهد.

برخی از داماد ها تن به حضور راننده نمی دهند و تمایل دارند تا در شب عروسی خودرو توسط خودشان کنترل گردد.  اما گروهی دیگر داماد ها و زوج هایی هستند که از تمام لحظات این شب رویایی لذت ببرند و رانندگی و چالش هایش رابه یک راننده ویژه بسپارند.

البته علاوه بر این موارد، شرایط فاخر تری به تصویر کشیده می شود زمانی که یک راننده داماد و عروس را همراهی کند و در هنگام سوار و پیاده شدن از خودرو آن ها را استقبال نماید. البته تمام این رخدادها به همین موارد اطلاق نمی شود و می تواند به سبب عدم توانایی کافی راننده در رانندگی یا فاقد گواهینامه بودن؛ باشد.

به همین سبب اگر گمان می برید که موفق به پشت سر نهادن چالش های رانندگی و خطرات احتمالی آن شب نمی شوید، پس با یک تصمیم گیری بجا و البته لاکچری گزینه کرایه ماشین عروس با راننده را برگزینید.

بیشتر بخوانید: اجاره خودرو بدون راننده

کرایه ماشین عروس

چه مدارکی برای کرایه ماشین عروس نیاز است؟

نیاز نیست تا شما برای کرایه ماشین عروس همراه راننده مدرک بخصوصی را ارائه بدهید. فقط کافیست تا نوع دیزاین گل ماشین و همینطور دسته گل عروس را انتخاب و هزینه های مرتبط به آن را پرداخت کنید‌. ولی در صورتی که تصمیتان در این باب تغییر نمود و از حضور راننده انصراف دادید برای فراهم نمودن مدارک زیر دست به کار شوید :

فراهم نمودن یک فقره چک معتبر به میزان مبلغ ارزش خودرو فراهم نمودن یک سند ملکی هم تراز با ارزش خودرو در صورتی که در پایان و اختتام مراسم ماشین را در سلامت کامل تحویل دفتر دادید؛ می توانید تمامی مدارک ضمانتی را پس بگیرید.

بیشتر بخوانید: اجاره ماشین عروس

نکات و قوانین مربوط به کرایه ماشین عروس

زمانی که برای کرایه ماشین عروس اقدام نمودید؛ می بایست چند مورد و قانون برجسته را مدنظر قرار بدهید که به قرار زیر است :

  • عدم ارائه چک و سفته در صورت حضور و همراهی راننده

  • ارائه چک و سفته متناسب با مدل و قیمت ماشین برای گزینه های بدون راننده

  • خودرو های کرایه ای دارای بیمه بوده، پس پیش از اجاره به واسطه استعلام از شرایط بیمه ای پشتیبان اطمینان حاصل نمایید

  • اگر زمان تحویل خودرو از مرز بعد زمانی معین گشته، عبور نماید، فرد موظف به پرداخت جریمه است

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *