نکات مهم کرایه خودرو که باید بدانید

قبل از کرایه خودرو باید به یک سری نکات دقت و توجه داشته باشید, زیرا رعایت نکردن این موارد ممکن است شما را دچار مشکل کند چرا که در این صنعت افراد سودجویی هستند که به دنبال منافع خود میباشند و ممکن است مشکلاتی را برای شما بوجود آورند.

در ادامه با ما همراه باشید با سه نکته مهم در زمان کرایه خودرو:

قبل از کرایه خودرو درباره شرکت اجاره دهنده تحقیق کنید.

زمانی که قصد اجاره کردن خودرو را میکنید تنها کافی است عبارت کرایه خودرو  را جستجو کنید تا چندین صفحه از موسسات و شرکت ها را پیش رویتان ببینید.

 قبل از انتخاب حتما با شماره تماس های شرکت ارتباط بگیرید و از نحوه پاسخگویی مطمئن شوید. دقت داشته باشید که موسسه مکان مشخصی داشته باشد و به شما یک استعلام قیمت بدهد.

کرایه خودرو

کرایه خودرو

همچنین شرکت ها باید دارای مجوز و شماره ثبت از اتحادیه مسافر بری را داشته باشند، شرکت اجاره خودرو راسا گشت مهر ایرانیان با سالها سابقه و شماره ثبت 581824 از اتحادیه مسافر بری آماده خدمت به مشتریان محترم خود میباشد.

 خودروها دارای پوشش بیمه باشند.

برخی شرکت ها به دلیل نداشتن مجوز و همچنین مکان ثابت فاقد خودروهایی هستند که دارای بیمه کامل باشند و یا بیمه دقیق و کاملی را ارائه نمیدهد. 

خودرو های مجموعه راسا گشت مهر ایرانیان دارای بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و بیمه سرنشین میباشد.

نحوه قیمت گذاری و محاسبه کیلومتر اضافه

برخی از شرکت ها با عدم اطلاعات کافی در مورد نحوه محاسبه قیمت در آخر قرارداد و در زمان پایان مدت قرار داد کرایه خودرو هزینه های بیشتری را از مشتری دریافت میکنند.

 دقت داشته باشید تا قیمت نهایی و کیلومتر اضافه و همچنین هزینه های جانبی از ابتدا در قرارداد ذکر شود تا در پایان دچار مشکل نشوی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *