نکاتی درباره اجاره خودرو

تا همین چند سال پیش اجاره خودرو تنها محدود به مراسم‌های عروسی و آژانس های مسافرتی برای حمل و نقل توریستها بود اما امروزه دلایل متعددی برای اجاره کردن خودرو وجود دارد اجاره خودرو در خیلی موارد میتواند راه گشا باشد و صرفه جویی در هزینه های جانبی میباشد. شرکت‌های زیادی در تهران و شهرهای بزرگ اقدام به اجاره دادن انواع خودرو از معمولی تا لوکس می‌کنند.

اجاره خودرو معمولا به دو صورت امکان پذیر است:

اجاره خودرو با راننده 

اجاره خودرو بدون راننده

در اجاره خودرو با راننده مسئولیت کامل ماشین به عهده راننده است و شما میتوانید بدون استرس ماشین مورد علاقه تان را سوار شوید. قبل از اجاره خودرو با راننده حتما قوانین را مطالعه کنید تا دچار مشکل نشوید و از رانندگان مجرب استفده کنید

اجاره خودرو بدون راننده نیز مزایای خاص خود را دارد، مثلا اگر برای سفر خانوادگی خودرو اجاره کردید میتوانید در جاده های زیبای ایران از رانندگی خود لذت ببرید و خاطرات خوبی را رقم بزنید اما در مقابل باید در رانندگی کمال دقت را انجام دهید تا خودرو اجاره ایی دچار آسیب یا نقص فنی نگردد.

قبل از اجاره خودرو به چند نکته توجه کنید:

حتما از معتبر بودن موسسه ای که از آن خودرو اجاره میکنید مطمئن باشید.

دقت کنید بین شما و موسسه اجاره خودرو قرارداد نوشته شود و تمامی بندها را با دقت مطالعه کنید.

قبل از تحویل خودرو از سلامت کامل بدنه و فنی خودرو اطمینان حاصل کنید.

قبل از اجاره خودرو حتما مدارک مورد نیاز را تهیه کنید تا دچار مشکل نشوید

 میهمانان یک شرکت به منظور  عقد قرارداد، یا به منظور خرید و یا مذاکره و … به یک شرکت در شهر دیگری سفر می کنند. البته این جلسات ممکن است به صورت داخل شهری نیز برگزار شود. در هر حال برخورد شایسته با میهمان و ارائه خدماتی چون اجاره خودرو با راننده، می تواند بر تصمیم میهمان در مورد همکاری یا خرید از شرکت تاثیر بگذارد.

علاوه بر مدیران داخلی و میهمانان شرکت ها، اجاره خودرو با راننده برای خدمات رسانی به مدیران خارجی نیز انجام می شود. پس شایسته است که با اجاره خودرو  با راننده در صدد ارائه خدمات حمل و نقل شایسته آنها برآیید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *