مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس

شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس

با توجه به افزایش قیمت خودرو در سال های اخیر، بسیاری از افراد امکان خرید خودرو لوکس را نداشته و سعی می کنند از خدمات مجموعه های حمل و نقل برای اجاره ماشین عروس استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس با ما همراه باشید.

رنت خودرو

مدارک لازم برای رنت خودرو یا اجاره خودرو به نوع ماشین اجاره ‌ای بستگی خواهد داشت. فرد متقاضی باید مدارک معتبر هویتی به همراه و سایر مدارک معتبر برای دریافت خودرو  ارائه نماید. در نظر داشته باشید، خدمات اجاره خودرو با راننده و بدون راننده متفاوت بوده و شرکت های حمل و نقل هر کدام چک یا سفته به ارزش خودرو جهت اجاره بدون راننده درخواست می نمایند.

مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس

مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده

برای اجاره خودرو با راننده نیازی به مدارک خاصی وجود ندارد. با استفاده از مدارک هویتی و پرداخت مبالغ آن می‌ توانید برای رزرو خودرو اقدام کرده و در زمان مورد نیاز به همراه راننده اختصاصی ارسال می شود. اگر قصد رنت خودرو از مجموعه های معتبر را دارید، می توانید برای رنت خودرو اجاره خودرو عروسی یا اجاره ماشین با راسارنت همراه باشید.

مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده توسط تمامی شرکت های حمل و نقل ارائه نمی‌شود اما می توانید از طریق مجموعه راسا رنت اجاره نمایید. با توجه به شرایط سنی، گواهینامه و سایر مدارک لازم خودرو، در مدت تعیین شده ارائه می شود. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با شش ماه اعتبار، داشتن حداقل ۲۰ سال سن، ارائه احراز محل سکونت یا محل شغلی الزامی است. کپی کارت شناسایی یا کارت ملی پرداخت کرایه و یک فقره چک یا سفته برای ارزش خودرو که در زمان برگشت خودرو مدارک به مشتری برگردانده می شود.

اجاره خودرو بدون راننده از مبدا فرودگاه

بسیاری از مجموعه های حمل و نقل خودرو هایی برای مسافران خارج از کشور ارائه می نماید که می توانیم به کپی گواهینامه، کپی پاسپورت و مبلغ دپوزیت اشاره نماییم. کلیه تجهیزات و مدارک پس از پایان دوره اجاره ماشین و بازگردانده می شود. اگر تابعیت ایران را ندارید، می توانید با ارائه کپی گواهینامه ترجمه شده یا بین المللی کپی پاسپورت برای دریافت و اجاره خودرو اقدام نمایید.

دلایل اجاره خودرو یا ماشین عروس

بسیاری از افرادی که امکان خرید خودرو سواری شخصی را نداشته و قصد برگزاری شب به یادماندنی در عروسی را دارند، می توانند مراسم های به یادماندنی با رنت یا اجاره خودرو داشته باشند. جهت اجاره خودرو تنها لازم است به مرکز رنت یا اجاره خودرو در شهر مد نظر مراجعه نمایید. پس از مراجعه نسبت به اجاره خودرو با توجه به بودجه و نوع خودرو اقدام نمایید. پس از دریافت می توانید برای گل آرایی و مراسم تا ساعت تعیین شده استفاده نمایید.

در ادامه به مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس می پردازیم.

اجاره خودرو بدون راننده از مبدا فرودگاه

تعیین محل تحویل خودرو

از جمله خدماتی که برای تحویل خودرو در نظر گرفته می شود، تحویل در محل درخواستی است. شما می توانید با توجه به مهلت ذکر شده یا مرکز ارائه خودرو، اقدام دریافت خودرو مدنظر نمایید. در نظر داشته باشید قبل از برگزاری مراسم خاص مانند عروسی لازم است درخواست برای رزرو را انجام دهید تا بتوانید در اولویت تحویل یا اجاره ماشین عروس از سوی مجموعه راسارنت باشید.

یکی از مجموعه های معتبر در زمینه اجاره خودرو، مجموعه راسا رنت بود که کیفیت را در اولویت خود قرار داده است. در صورت استفاده از خدمات مجموعه راسا رند می توانید از هزینه های مقرون به صرفه مجموعه استفاده کرده و خودرو مدنظر را به صورت شبانه روزی رزرو نمایید. همچنین امکان استفاده از خدمات CIP و ترنسفر فرودگاهی با استفاده از خدمات مجموعه راسا رنت وجود دارد.

هزینه های رنت خودرو

یکی از موارد حائز اهمیت در کنار اطلاع از مدارک و شرایط لازم برای اجاره ماشین عروس، اطلاع از هزینه های خاص است که توسط مجموعه های حمل و نقل تعیین می شود. هزینه های حمل و نقل نوع خودرو، مدل و کیفیت آن بستگی دارد. می توانید از میان خودرو های موجود خودروهای کلاسیک یا مدرن را انتخاب کرده و برای مراسم خاص خود استفاده نمایید. امیدواریم مطالب بررسی شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *