مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟  شب عروسی، یک شب به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای تمامی عروس و دامادها است و کلّیه ی افراد، سعی می کنند تا بهترین مراسم عروسی را برای خود به راه کنند.

به همین خاطر برنامه های خاصی برای این شب زیبا دارند. یکی از مهم ترین عواملی که این شب را می تواند برای شما بسیار زیباتر کند، ماشین عروسی خواهد بود. ولی اگر که خودروی لوکسی ندارید و قصد اجاره ماشین عروس را دارید، نگران نبوده و با ما همراه باشید. در واقع شما می توانید به آسانی و با شرایط غیرقابل باور از خدمات مجموعه ما در راسارنت بهره مند شوید. بهتر است با ما در ادامه ی این مطلب از خود همراه باشید.

انواع شیوه های اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس در راسارنت به دو حالت با راننده و بدون راننده صورت می گیرد که شما دوستان عزیز می توانید هریک از آن ها را که مایل هستید، با توجه به شرایط خودتان انتخاب بنمایید و از مزیت های خدمات مجموعه ی ما بهره مند گردید. ما در ادامه جهتِ ارائه مدارک، هر دو روش را بررسی خواهیم کرد.

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟

اجاره ماشین عروس با راننده چگونه است؟

در شب عروسی به علّت آن که زوج ها، به ویژه دامادها، برنامه هایی فشرده چون رفتن به آرایشگاه، گل فروشی، آتلیه و باغ یا… را دارند، امکان دارد دیگر توانِ رانندگی نمودن را نداشته باشند! بدین هنگام شما می توانید از خدمات کرایه ماشین عروس با راننده بهره مند شوید.

رانندگان مجموعه ما، کاملاً حرفه ای و آموزش دیده عمل می کنند و برای خدمات رسانی به شما عزیزان در هر موقعیتی، کاملاً آماده خواهند بود. علاوه بر این ها رانندگان ما دارای ظاهری آراسته و مرتب و خوش اخلاق می باشند.

مجموعه ی راسارنت با وجودِ تنوع بسیار بالا در اتومبیل ها، آماده هستند تا هر ماشینی را که شما مایل هستید به همراه راننده در اختیار شما قرار بدهند. جهتِ اجاره ماشین عروس با راننده نیاز به ارائه هیچ گونه مدارکی نمی باشد و تنها با وجودِ یک کارت شناسایی معتبر، می توانید خودرو مدّنظر خودتان را برای داشتن یک شب رویایی و باشکوه کرایه نمایید.

البته کرایه ماشین عروس با راننده دارای مزیت های بسیاری است و می تواند در شرایط گوناگون بسیار مفید باشد تا شما بتوانید به خوبی در زمان خودتان صرفه‌جویی بنمایید. حتی برای افرادی که فکر می کنند که می توانند تا مدّت زمان زیادی رانندگی کنند اجاره ماشین عروس با راننده می تواند موجب آسودگی خیال و کاهش مقدار استرس باشد.

با بهره گیری از این خدمات، شما می توانید به راحتی در طول سفر، برروی صندلی عقب نشسته و استراحت بنمایید و با همسر خود از مدّت زمان سفر لذّت ببرید. همچنین با وجود یک راننده ماهر در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد رسید!

بیشتر بخوانید: اجاره خودرو با راننده

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین عروس چیست؟

اجاره ماشین عروس بدون راننده چگونه است؟

ولی بعضی از افراد هم می باشند که می خواهند خودشان ماشین عروس را برانند و لذّت ببرند. چنانچه که شما هم جزئی از این افراد هستید، می توانید ماشین عروس را بدون حضور راننده اجاره بنمایید تا مالکیت اتومبیل را برای مدّت زمانی معین شده، کاملاً در اختیار بگیرید.

جهتِ اجاره خودرو بدین شیوه برخلاف نوع کرایه ماشین با راننده، شما نیاز به ارائه مدارکی چون؛ کارت شناسایی معتبر «پاسپورت یا کارت ملّی» خواهید داشت، البته باید گواهی نامه شما، یا فردی که قرار است رانندگی کند نیز ارائه گردد. یک فقره چک یا سفته به ارزش‌ خودروی انتخابی به علاوه پنج درصد ارزش اتومبیل به صورت ودیعه باید ارائه گردد که به روش های زیر قابل اجراء خواهد بود؛

  • به امانت گذاردن سند ملکی به اسمِ شخص اجاره گیرنده.
  • به امانت گذاردن ماشین شخصی همراه با سند در پارکینگ شرکت.
  • به امانت گذاردن طلا، سکه یا ارز به ارزش پنج درصد وجه اتومبیل.

البته جالب است بدانید که در شیوه ی اجاره ماشین عروس بدون راننده، مدّت زمان کرایه پانزده ساعت خواهد بود و به هنگام نیاز به زمانی بیشتر، باید هماهنگی لازم از جانب شما انجام بشود. همچنین شما باید توجه داشته باشید که به هنگام اجازه ماشین عروس بدون راننده، هر نوع خسارتی که به ماشین وارد گردد، برعهده ی خود شما خواهد بود.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از سایت راسارنت مدارک مورد نیاز جهتِ اجاره اتومبیل را بیان نمودیم. البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *