محل تحویل و عودت خودرو کجاست؟

محل تحویل و عودت خودرو کجاست؟

محل تحویل و عودت خودرو کجاست؟ هر شخصی که تمایل به اجاره خودرو وابسته به رفع نیاز حاکم اعم از برگزاری مراسم عروسی، شرکت در مجالس و تشریفات ویژه، قرار های کاری مهم، مسافرت و … را دارد می تواند با مراجعه حضوری و غیرحضوری از طریق وب سایت های شرکت های خصوصی و دولتی  اجاره خودرو، از خدمات قابل ارائه بهره مند گردند.

البته که در زمان طی نمودن این پروسه قوانین حاکم وابسته به نوع خودرو انتخابی و ارزش مالی که داراست، بعد زمانی که قرار است در اختیار باشد، دارای تابعیت یا عدم تابعیت ایرانی بودن و ‌‌… در این مسیر تاثیر گذار است.

در زمان عقد قرار داد اجاره خودرو تمام موارد دخیل و مورد نیاز ذکر، و از سوی طرفین تاییدیه دریافت می نماید. در این میان حتما باید در باب مکان و زمان تحویل و عودت ماشین نیز تصمیم نهایی گرفته شود و بدان پایبند باشند.

پیشنهاد: اجاره خودرو با راننده

زمان و محل تحویل و عودت

به طور تقریبی می توان بیان داشت که بعد زمانی که قرار است برای اجاره خودرو معین گردد از اصلی ترین ماده قرارداد محسوب می گردد. شخص در زمان تحویل ماشین، قرار دادی را دریافت خواهد کرد که در آن ضمن ذکر خدمات و شرایط درخواستی شما و تعیین نمودن هزینه های از قبل تعیین گشته، شرایط فنی و ظاهری حال حاضر ماشین مد نظر و همینطور موارد دیگری همانند مکان تحویل وعودت ماشین و شرایط توام با آن ذکر گردد.

زمان عودت وابسته به اندازه روزهای اجاره ماشین، برایتان تعیین خواهد گشت. و اما در تعیین بعد مکانی نزدیک ترین شعبه و رفاه حال مشتری و عدم به دردسر افتادن او مدنظر قرار داده می شود.

آیا بعد از اجاره خودرو و در صورت پشیمانی میتوان ماشین را به شرکت عودت داد؟

اما همیشه همه امور ما با برنامه ریزی که از پیش انجام داده ایم پیش نمی رود، گروه کثیری از افراد وابسته به هر دلیلی در شرایطی قرار می گیرند که به تبعیت از آن مجبور خواهند گشت که مفاد قرار داد پروسه اجاره خودرو زیر پا بگذارد و آن را زودتر از موعد به شرکت عودت دهند‌. این تصمیم عموما بدون هیچ قصدی و تنها به علت رخداد برخی وقایع به یکباره، گرفته می شود. در هر صورت و زمان بروز چنین شرایطی در روند اجاره خودرو نیاز است تا شخص ماشین را به درب شرکت طرف قرار داد ببرد.

و همانگونه که آن را با سلامت کامل تحویل گرفته به همین نحو بازگرداند. فراموش نکنید که امکان دارد تا وابسته به هر علتی مجبور شوید از اجاره خودرو منصرف و آن را به شرکت بازگردانید پس پیش از قطعی شدن و امضا قرار داد، مکانی را به جهت تحویل و برگردانده شدن ماشین معین نمایید.

پیشنهاد: اجاره خودرو بدون راننده

محل تحویل و عودت خودرو کجاست؟

روند اجاره خودرو نیازمند ارائه چه مدارکی است؟

همانطور که مستحضر هستید شما در زمان اجاره خودرو هیچ محدودیتی نخواهید داشت چراکه می توانید هر مدل خودرویی را برای زمانی تقریبا دلخواهتان دریافت نمایید. به همين سبب است که حتی عدم در دست داشتن گواهینامه و توانایی ها و مهارت های لازم رانندگی، هیچ یک نمی‌تواند شما را از بهره مندی این خدمات محروم سازد. بدین ترتیب که در صورت تمایل در طول زمانی که خودرو در اختیار شماست، راننده صاحب مهارت شما را همراهی خواهد نمود.

بدین ترتیب انتخاب شما از میان دو گزینه اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده شکل خواهد گرفت. فقط اگر در گروه بندی اتباع خارجی قرار داردید، می بایست علاوه بر پاسپورت، گواهینامه بین المللی نیز ارائه دهید. در غیر این‌ صورت باید گزینه اجاره خودرو با راننده را برگزیند اما در حالت کلی مدارک مورد نیاز به جهت اجاره خودرو به قرار زیر است :

  • ارائه اصل کارت ملی
  • گذشت حداقل یک بعد زمانی ۶ ماهه از صدور گواهینامه
  • داشتن حداقل ۲۰ سال
  • گواهی احراز موقعیت شغلی در صدر این مدارک مورد نیاز قرار می گیرد که به معنای ارائه فیش حقوقی، جواز کسب کار، مهر رسمی رئیس مجموعه ای که در آن مشغول بکار هستند و دفترچه تامین اجتماعی. وابسته به این مدارک مشخص می شود که فرد در کدام شرایط شغلی صاحب اعتبار مشغول بکار است
  • ارائه نمودن یک فقره یک چک یا ودیعه نقدی برابر با ارزش مالی خودرو که در صورت عودت خودرو در سلامت کامل، بازگردانده می شود
  • پرداخت مبلغ معین شده به عنوان هزینه اجاره خودرو به صورت نقدی و یا انتقال کارتی

پیشنهاد: اجاره ماشین عروس

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *