درباره ما

آشنایی با اجاره ماشین از شرکت راسا رنت

سفر می تواند به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین لحظات برای افراد تلقی شود. بسیاری از افرادی که به شهر ها و کشور های مختلف دنیا سفر می کنند، در محل مقصد خود نیاز به ماشین ها و آژانس هایی پیدا می کنند که آن ها را به هتل یا اقامتگاه آن ها برسانند. شرکت­های بسیاری در این زمینه وجود دارند که با اجاره ماشین، با راننده یا بدون راننده، فعالیت خود را در سطح تهران انجام می­دهند. شرکت راسا رنت، یکی از بهترین و معروف ترین شرکت های ایرانی است در زمینه ی اجاره ماشین با راننده و یا بدون راننده در سطح تهران و دیگر شهرهای ایران فعالیت می کند. این شرکت در این زمینه توانسته است طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند.

رزرو آنلاین خودرو

شرکت راسا رنت، یکی از بهترین شرکت های ایرانی در زمینه ی اجاره ماشین می باشد که در زمینه ی فعالیت می کند. رزرو آنلاین خودرو و اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده، از جمله ی مهم ترین و اصلی ترین خصوصیات و ویژگی های این شرکت معتبر ایرانی می باشد. به نحوی که شما می توانید به صورت آنلاین، خودروی مورد نظر خود را رزرو کرده و آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. امکان اجاره ماشین و رزرو آنلاین خودرو از طریق واتساپ نیز فراهم می باشد. شما می­توانید از طریق شماره واتساپی که توسط مجموعه راسا رنت ارائه می­شود، به راحتی و از طریق واتساپ، خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید.

rasagasht-1

خدمات ترانسفر فرودگاه و تشریفات

یکی دیگر از خدماتی که از طرف شرکت راسا رنت و تحت عنوان CIP به مسافران ارائه می­شود، خدمات ترانسفر فرودگاه و تشریفات می­باشد. پس از رسیدن مسافران، این شرکت، خدماتی از جمله حمل چمدان­ها، پذیرایی در سالن انتظار و انتقال چمدان­ها به ماشین مورد نظر را انجام می­دهند. در هر دو فرودگاه امام و مهرآباد که دو فرودگاه شهر تهران هستند، خدمات ترانسفر انجام می شود. این خدمات تحت عنوان ترانسفر فرودگاه امام و ترانسفر فرودگاه مهرآباد شناخته می شوند.

ارائه صورتحساب رسمی

از جمله دیگر ویژگی های شرکت راسا رنت در زمینه اجاره ماشین این است که این شرکت می­تواند صورتحساب رسمی برای شما صادر کند. با توجه به این که این شرکت دارای کد اقتصادی ثبت شده می باشد، می تواند برای شما صورتحساب به صورت رسمی صادر نماید. این صورتحساب در همه جا دارای کاربرد قانونی می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

شرکت و مجموعه ی راسا رنت، به صورت 24 ساعته فعالیت دارد. در هر ساعت از شبانه روز که پرواز شما در هر یک از فرودگاه های امام و مهرآباد بنشیند، شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در زمینه ی رزرو آنلاین خود، با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید.

بیمه نامه معتبر

یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین خصوصیات و ویژگی های خودرو های شرکت راسا رنت، این است که خودرو هایی که توسط این شرکت به اجاره گذاشته می شوند، همگی دارای بیمه نامه معتبر هستند. شرکت راسا رنت در زمینه ی اجاره ماشین، به عنوان یکی از برترین شرکت های ایرانی شناخته می شود. به همین دلیل این شرکت سعی دارد تا بهترین و امن­ترین خدمات را در زمینه ارائه بیمه نامه معتبر برای خودرو­های خود ارائه دهد. شرایط اجاره خودرو از شرکت راسا رنت بسیار آسان و ساده می باشد. همانطوری که در مطالب پیشین نیز عرض کردیم، به سادگی و از طریق شماره واتساپ هایی که از طرف این شرکت در اختیار عموم مردم قرار داده می شوند، می توان اقدام به اجاره ماشین از شرکت راسا رنت نمود.

تحویل در همه جا

شاید یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه های افرادی که قصد سفر هوایی دارند، چگونگی رسیدن به مقصد یعنی فرودگاه باشد. دو فرودگاه امام خمینی و مهرآباد، فرودگاه هایی هستند که در شهر و استان تهران وجود دارند. فرودگاه امام خمینی برای پرواز های خارجی و فرودگاه مهرآباد برای پرواز های داخلی می باشد. برای اجاره خودرو راسا رنت، لازم نیست شما به محل شرکت یا مجموعه ی راسا رنت مراجعه کنید. تنها از طریق رزرو آنلاین خودرو از روش های مختلف، می توانید خودروی مورد نظر خود را در هر کجایی که می­خواهید تحویل بگیرید.

شرکت راسا رنت، علاوه بر خود شهر تهران، اقدام به تحویل ماشین دربرخی شهرستان های دیگر نیز می نماید. شما می توانید در هر کدام از شهرهای اصفهان، شیراز، یزد، تبریز و شهرهای شمالی کشور که سکونت دارید، با تماس با شرکت راسا رنت که یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه ی اجاره ماشین است، ماشین مورد نیاز خود را به دست آورده و در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن خودرو را تحویل بگیرید.

کلام پایانی

با موضوع اجاره ماشین از شرکت راسا رنت درباره ی ویژگی ها و خدمات این شرکت به موارد مختلفی پرداختیم به عنوان مثال رزرو آنلاین، خدمات ترانسفر فرودگاه و تشریفات، ارائه صورتحساب رسمی، پشتيباني 24 ساعته، بیمه نامه معتبر، تحویل در همه جا و مواردی از این قبیل، از جمله ی مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی بودند که درباره ی آن ها صحبت کردیم.