اجاره خودرو بدون راننده

مدل 2016 تا 2017
fan2
A/C
gearbox2
A
baggage2
4
seat2
5
car-door1
4

3 الی 6 روز:

5.350.000 تومان روزانه

7 الی 15 روز:

5.250.000 تومان روزانه

16 الی 29 روز:

5.150.000 تومان روزانه

اجاره ماهانه:

مدل 2014 تا 2015
fan2
A/C
gearbox2
A
baggage2
4
seat2
5
car-door1
4

3 الی 6 روز:

5.100.000 تومان روزانه

7 الی 15 روز:

5.000.000 تومان روزانه

16 الی 29 روز:

4.900.000 تومان روزانه

اجاره ماهانه:

اجاره خودرو بدون راننده

امروزه، همه افراد نمی توانند ماشین شخصی خود را بخرند، اما گاهی اوقات بدون این وسیله نقلیه، ادامه فعالیت های روزمره، تقریبا غیرممکن است. برای همین، می توانید از خدمات اجاره خودرو بدون راننده بهره ببرید، اما باید تمام جوانب مثبت و منفی چنین کاری را بسنجید. در واقع شما می توانید برای یک سفر کاری و قرارداد مهم، جشن عروسی خود، رفتن به مسافرت های کوتاه مدت و …، یک ماشین کرایه کنید.

اولین چیزی که هنگام تصمیم گیری برای اجاره ماشین برای یک دوره معین باید به خاطر بسپارید، این است که فقط از خدمات شرکت های معتبری استفاده کنید که بهترین شرایط اجاره را به شما ارائه می دهند. به عنوان مثال، کرایه خودرو از شرکت اجاره خودرو راسا رنت، سریع ترین و راحت ترین راه برای به دست آوردن یک ماشین عالی به انتخاب شما است. با درخواست اجاره خودروی باکیفیت، همیشه مطمئن خواهید بود که ماشینی که سفارش داده اید برای سفر کاملا ایده آل است. با استفاده از خدمات این شرکت تخصصی و حرفه ای، هر سفری راحت و فراموش نشدنی خواهد شد.

مزیت اصلی اجاره خودرو بدون راننده این است که می توانید خودتان پشت فرمان بنشینید. همچنین ممکن است در صورت داشتن ماشین شخصی، نگران هزینه های جانبی آن باشید. این در حالی است که برای خودروی اجاره ای، نیازی به هزینه منظم برای تعمیر و نگهداری خودرو، خرید قطعات ضروری نخواهید داشت و با مشکلاتی که برای هر صاحب خودرو ایجاد می شود، دست و پنجه نرم نخواهید کرد. علاوه بر این، انعقاد قرارداد همیشه سریع است و برای پرداخت ودیعه فقط به مدارک ارائه شده در قرارداد و هزینه مورد نیاز، متکی خواهید بود. پس درنگ نکنید و هرچه زودتر، خودرو مدنظر را اجاره کنید.

اجاره خودرو ماهیانه بدون راننده برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که قصد خرید یک خودروی جدید را دارند و می خواهند مدل مورد علاقه خود را در شرایط واقعی آزمایش کنند، نیاز به اجاره خودرو تشریفاتی دارند. همچنین زمانی که برای کار یا تفریح به شهر دیگری می آیید و نیاز به جابجایی سریع و آسان دارید، این سرویس به شما کمک می کند. اغلب مواقع، استفاده از خدمات اجاره و کرایه ماشین، مزیت بیشتری نسبت به خرید خودروی شخصی دارد. می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ، خودروی دلخواه خود را اجاره کنید.

کرایه ماشین معایب زیادی ندارد و اگر شرکت مناسبی را انتخاب کنید که قصد دارید از خدمات آن استفاده کنید، دچار مشکل نخواهید شد. بسیاری از مردم جرات اجاره ماشین لوکس را ندارند زیرا نمی خواهند در صورت خراب شدن وسیله نقلیه و ایجاد مشکل، جریمه پرداخت کنند. همچنین ممکن است بسیاری از قیمت نسبتاً بالای اجاره خودرو برندهای گران قیمت هراسان باشند. این در حالی است که با گسترش سرویس در تهران، هزینه اجاره خودرو به طور مداوم در حال کاهش است؛ به گونه ای است که همه می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

حال ممکن است برایتان سوال شود که اجاره خودرو روزانه بدون راننده برای چه افرادی مناسب است؟

عموما، زوج های جوان، برای زیبا و باشکوه شدن مراسم عروسی خود، از خدمات شرکت اجاره ماشین بهره می برند. اجاره خودرو شاسی بلند برای ماشین عروس، باعث می شود که جشن شما به صورت کاملا لوکس و حرفه ای برگزار شود و در میان دوستان و آشنایان سربلند شوید.

زمانی که نوبت به عقد یک قرارداد کاری مهم می رسد، می توانید از سیستم اجاره خودرو روزانه با راننده، استفاده کنید. ممکن است که انتخاب خودروی لوکس، در شرایط کاری شما اثرگذار باشد.

مزایای اجاره خودرو بدون راننده چیست؟

داشتن ماشین ممکن است دردسر آفرین باشد. اما در صورت انتخاب و رزرو انلاین خودرو، می توانید بدون نگرانی در مورد وضعیت و نگهداری خودرو رانندگی کنید. اجاره ماشین مزایایی دارد و در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم. به طور کلی می توان گفت که کرایه ماشین مزایای بسیار بیشتری نسبت به معایب آن دارد. به همین دلیل میلیون ها نفر در سراسر جهان از این سرویس استفاده می کنند. حال سوال است که چرا افراد اجاره و کرایه ماشین را انتخاب می کنند؟

  1. قابل استفاده برای همه افراد

امروزه شرکت های مختلف اجاره ماشین با راننده، در تلاش اند که مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. این امر به شما امکان می دهد حتی اتومبیل های لوکس گران قیمت را با هزینه بسیار مناسب اجاره کنید. بنابراین، کسانی که هر روز با یک وسیله نقلیه شهری ارزان و مقرون به صرفه رانندگی می کنند، می توانند قدرت خود را در رانندگی یک خودروی گران قیمت امتحان کنند.

  1. استرس کمتر در هنگام رانندگی

سفر طولانی با ماشین اجاره ای به معنای استرس کمتر است. کافی است بیمه داشته باشید تا در صورت وقوع تصادف اتومبیل، از پرداخت جریمه معاف باشید. بیمه تمامی هزینه ها و همچنین ارائه خودروی جایگزین را پوشش می دهد. البته در برخی از موارد نیز استثنا وجود دارد.

  1. استفاده از آن تنها در صورت لزوم

بسیاری از مردم هر روز به ماشین نیاز ندارند، اما فقط گاهی اوقات به خودرو احتیاج پیدا می کنند. در این مواقع، اجاره روزانه خودرو روش مناسب تری است. همچنین، اگر می خواهید با خانواده خود در آخر هفته به مسافرت بروید، می توانید یک ماشین کرایه کنید. اکنون مزایای اصلی اجاره ماشین را می دانید، می توانید به صورت آگاهانه گزینه دلخواه را انتخاب کنید.

آشنایی کامل با خدمات اجاره خودرو بدون راننده

خدمات اجاره ماشین امروزه بسیار رایج است، اما کسب اطلاعات در مورد مزایای آن برای کسانی که قصد دارند برای اولین بار از این سرویس استفاده کنند، بسیار مهم است. بیشتر اوقات، ماشین توسط کسانی اجاره می شود که وسیله نقلیه شخصی ندارند (برای مدت معین یا به طور کلی).

دسته دیگری از کاربران، گردشگرانی هستند که می خواهند با آسایش در شهر دیگری سفر کنند. در میان مشتریانی که ماشین اجاره می کنند، بسیاری از افراد، کسانی هستند که قصد خرید وسیله نقلیه را دارند، اما می خواهند پیش از خرید به خوبی با ماشین دلخواه خود آشنا شوند. برای همین، آن را در مدت کوتاهی کرایه می کنند.

بسیاری از شرکت ها در مراحل اولیه کسب و کار به خدمات اجاره ماشین متوسل می شوند. طی این روش خودرو با راننده در اختیار مدیران شرکت قرار می گیرد. صاحبان مشاغل بزرگ و شرکت های تجاری معتبر برای افزایش شهرت خود، حتما نیاز به خودروی لوکس خواهند داشت. این در حالی است که هزینه خرید خودروهای شیک و لاکچری بسیار بیشتر از استفاده از خودروهای اجاره ای است. بر این اساس، تا زمانی که شرکت نتواند هزینه خرید خودرو را پوشش دهد، بهتر است آن را اجاره کند.

خدمات کرایه اتومبیل چه چیزی را ارائه می دهد؟

همانطور که در بالا ذکر شد، این سرویس بسیار رایج شده است. قبلاً خودروهای تجاری بیشترین تقاضا را داشتند. اکنون هر خودرو مشتریان خاص خود را دارد. بنابراین هر فرد می تواند به اجاره ماشین دلخواه خود بپردازد. شرایط اجاره ممکن است متفاوت باشد، اما تقریباً همه آن ها با شرایط یکسانی به فروش می رسند. قرارداد ماهیانه با راننده و بدون راننده، می تواند برای بازه زمانی یک ماهه قابل استفاده باشد.

فرایند اجاره خودرو بدون راننده

آیا می خواهید یک ماشین اجاره کنید اما نگران مسائل مختلف هستید؟ در واقع همه چیز بسیار ساده است و جای نگرانی وجود ندارد. برای اجاره ماشین بدون راننده، تنها باید چند مرحله ساده را انجام دهید که در ادامه به شرح هر یک از آن ها می پردازیم:

انتخاب خودرو: اول از هرچیز، باید نوع خودروی دلخواه خود را بسته به هدفی که دارید، انتخاب نمایید. شرایط آسان اجاره خودرو به شما این امکان را می دهد که به راحتی گزینه دلخواه خود را انتخاب نمایید.

ارائه مدارک و انعقاد قرارداد: پس از تصمیم گیری در خصوص شیوه اجاره ماشین و نوع آن، نوبت به تحویل مدارک مورد نیاز می رسد. شاید بپرسید مدارک لازم برای اجاره خودرو کدام اند؟ برای اجاره ماشین، تنها به 2 مدرک نیاز دارید: کارت شناسایی و گواهینامه رانندگی. پس از بررسی مدارک، قرارداد بلند مدت بدون راننده با مشتری منعقد می شود. مدارک مربوط به خودرو را می توان در دفتر یا محل تحویل خودرو صادر کرد. در زمان انعقاد قرارداد کلیه اوراق خودرو نیز به مشتری سپرده می شود.

پرداخت هزینه: طبق قرارداد، مشتری ملزم به پرداخت هزینه مورد نیاز برای اجاره ماشین لوکس خواهد بود. پس از پرداخت، می توانید طی بازه زمانی مشخص شده، از خودرو استفاده نمایید.

با اجاره ماشین در تهران، نه تنها از فرصت رانندگی با خودروی لوکس برخوردار می شوید، بلکه از مزایای متعددی مانند پشتیبانی شبانه روزی و بیمه اولیه نیز بهره می برید. مشاوران شرکت خدماتی، معمولا اطلاعاتی را به رایگان ارائه می دهند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه اجاره ماشین عروس  کسب کنید، می توانید از مشاوران کمک بگیرید.

اجاره خودرو بدون راننده چه شرایطی را برای ما فراهم می کند؟

ایجاد آسودگی در حین سفر، اهمیت زیادی دارد و باید به عنوان اساسی ترین رکن هر حمل و نقلی در نظر گرفته شود. با استفاده از خدمات کرایه خودرو، می توان تا حدود زیادی این آرامش را ایجاد نمود. اصلی ترین دلایلی که باعث می شود یک فرد اقدام به اجاره ماشین لاکچری کند، به موارد زیر مربوط می شود:

امنیت

اکنون دغدغه اصلی هر فردی که خودرو اجاره می کند، تامین حداکثر امنیت می باشد. با استفاده از شرایط ویژه خودروهای اجاره ای، می توانید از امنیت بالایی که دارند، بهره مند شوید.

انتخاب گسترده

شرکت اجاره ماشین، دارای مجموعه بزرگی از خودروها برای هر سلیقه و بودجه ای است. بنابراین، شما می توانید از میان طیف گسترده ای که وجود دارد، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. مقرون به صرفه بودن از دیگر ویژگی های این خودروها است و امروز همه می توانند برای چند روز ماشین کرایه کنند.

دسترسی آسان

خدمات اجاره تصمیم عاقلانه ای برای صرفه جویی در هزینه خواهد بود، به خصوص اگر خودرو توسط یک شرکت معتبر اجاره داده شود. استفاده از وسایل نقلیه عمومی در طول مسیر همیشه امکان پذیر نیست. بنابراین شما قادر نخواهید بود که در همه مکان ها، از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنید. در این میان، ماشین اجاره ای می تواند گزینه ای سودمند باشد.

سفر به مکان های مختلف

با خودروی شخصی خود، قادر نخواهید بود که به مکان های متنوعی سفر کنید. این در حالی است که با اجاره خودرو با راننده، امکان مسافرت شما به اغلب شهرهای اطراف میسر می شود. اگر قصد دارید که طی چند روز تا چند هفته به مسافرت بروید، می توانید از خدمات خودرو و اجاره آن استفاده کنید.

تفاوت اجاره خودرو بدون راننده توسط شرکت و دلالان

امروزه در همه فعالیت‎ها، می توانید به وضوح رد پایی از دلالان و سودجویان را مشاهده کنید. صنعت کرایه و اجاره خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از فعالان این صنف را دلالان تشکیل می دهند. آن‎ها سعی می کنند که میان اجاره دهنده و اجاره کننده، ارتباط برقرار کنند و در نتیجه، سود خود را از این معامله، دریافت نمایند. استفاده از خدمات دلالان، اغلب می تواند برای شما هزینه بر باشد و مبلغ پرداختی را چند برابر کند. به همین علت به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

هنگام اجاره خودرو باید بین شرکت های کرایه خودرو و دلال ها تمایز زیادی قائل شوید و با دقت، مجموعه مورد نظر خود را انتخاب کنید. دلالان خودروی کرایه ای را خودشان تهیه نمی کنند، اما در شرکت کرایه خودرو، می توانید خودرو را به صورت کاملا مستقیم و بدون حضور واسطه گر، دریافت کنید. در صورتی که تفاوت های بارز میان این دو را نمی دانید، از مطالبی که در ادامه بیان شده است، کمک بگیرید:

در اغلب مواقع، شرکت مسئولیت مادی و معنوی خودرو اجاره داده شده را بر عهده می گیرد. به این منظور که هر اتفاقی برای خودرو بیفتد، مسئولیت آن به پای شرکت خواهد بود. البته این عامل زمانی صادق است که اجاره کننده، آسیبی به ماشین وارد نکند. در حالی که دلال، تنها نقش واسطه گر را بازی کرده و مسئولیتی در قبال خودرو قبول نمی کند.

همچنین، دلال هزینه بیشتری نسبت به شرکت اجاره خودرو دریافت می کند. این امر اغلب ناخوشایند است. برای همین سعی کنید که به هیچ عنوان از خدماتی که دلالان به شما ارائه می‎دهند، بهره نبرید. آن ها تنها سود خود را مورد توجه قرار می دهند و به کیفیت خدمت ارائه شده، چندان ارزشی قائل نیستند.

راهنمایی اجاره خودرو بدون راننده

اگرچه اجاره ماشین در تهران ممکن است برای برخی از افراد ناشناخته باشد، اما امروزه بسیار محبوب است. زمانی که می خواهید به مدت یک روز به مکان یا شهر دیگری سفر کنید، می توانید از خدمات اجاره انواع خودرو بهره ببرید. کرایه ماشین در هنگام سفر به شهرهای مختلف، مزایای زیادی دارد. اول از همه، با اجاره ماشین، در زمان خود صرفه جویی کنید. با ماشین کرایه ای، می توانید به سرعت، به بسیاری از مکان های مورد نظر خود، سفر کنید.

اگرچه ممکن است برخی برای سفر به دیگر شهرها هواپیما یا قطار را ترجیح دهند، اما همه این وسایل حمل و نقل، محدودیت هایی را ایجاد می کنند. شما به وسیله هواپیما نمی توانید از همه مناطق گردشگری یک شهر بازدید کنید. در حالی که با اجاره خودرو بدون راننده، قادر خواهید بود مسافت های طولانی را برای کشف مناطق جدید بپیمایید.  برای اجاره خودرو، باید نکات مهمی را رعایت کنید. در واقع اگر اولین بار است که می خواهید از این خدمات استفاده کنید، ما راهنمایی هایی را در اختیارتان قرار می دهیم:

اجاره خودرو در یک شهر، می تواند بلند مدت یا کوتاه مدت باشد. در واقع شما بسته به نیاز خود، می توانید خودروی مورد نظر را برای مدت یک روز یا یک ماه و حتی بیشتر، رزرو و اجاره کنید.

قبل از اینکه خودرو را اجاره کنید، لازم است که از شرایط بیمه آن مطلع شوید. در صورتی که خودرو بیمه نداشته باشد، از اجاره آن صرف نظر کنید. شرکت معتبر اجاره ماشین، از آن جایی که سال ها در این زمینه سابقه دارد، تمامی خودروها را با شرایط بیمه کامل اجاره می دهد. می توانید از این خدمات بهره مند شوید و نهایت استفاده را ببرید.

اجاره خودرو بدون راننده فرودگاهی برای حمل و نقل سریع

افراد زیادی هستند که روزانه به مسافرت های خارجی و یا داخلی می روند. امروزه برای سهولت مردم، حمل و نقل هوایی کارایی بیشتری یافته است. غالب افراد، از طریق فرودگاه های بین المللی، به دیگر مناطق سفر می کنند. استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاه امام خمینی، می تواند مزایای زیادی را برای مسافران داشته باشد. اجاره ماشین در فرودگاه، یکی از راه هایی است که کمک می کند خودتان را از شلوغی و ازدحام سرسام آور فرودگاه نجات دهید. هنگامی که از شرکت اجاره خودرو، خدمات ترانسفر فرودگاه مهر آباد را دریافت کردید، به راحتی و با سهولت بالا می‎توانید بین مناطق مختلف شهری سفر کنید. برخی از ماشین هایی که در فرودگاه اجاره داده می‎شوند، دارای راننده بوده و برخی دیگر، بدون راننده اند.

خدمات ترانسفر فرودگاه با راننده، سهولت بیشتری را با خود به دنبال می آورد.اغلب افراد، برای رفت و آمد بین هتل و فرودگاه، از این شیوه استفاده می کنند. راننده آن ها را مستقیما جلوی درب هتل پیاده می کند و افراد بدون خستگی، به ادامه گشت و گذار خود در شهر می‎پردازند.

اجاره ماشین به این معنی است که در هنگام سفر، آسایش بیشتری را در اختیار دارید. در واقع وقتی که از هواپیما یا قطار برای حمل و نقل استفاده می کنید، مطمئنا مشمول تاخیر می شوید. این در حالی است که به کمک خودروی کرایه ای، با خیال راحت و به شکل مطمئن، حمل و نقل خود را انجام می‎دهید.

ماشین کرایه ای هیچ هزینه پیش بینی نشده ای برای شما نخواهد داشت. وقتی خودتان صاحب ماشین هستید، ممکن است هزینه های غیر منتظره ای برای تعمیر، سرویس، تعویض لاستیک و … برایتان به وجود بیاید. بنابراین می توانید با اجاره خودرو تشریفاتی، از ایجاد چنین هزینه هایی جلوگیری کنید.

اهمیت اجاره خودرو بدون راننده

صنعت خودرو در حال توسعه فزاینده است و همه روزه، شاهد تولید برترین خودروها هستیم. بنابراین، اجاره خودرو به جای خرید آن، می تواند ایده خوبی باشد. اکثر افرادی که خودرو دارند، برای تامین هزینه خرید آن، به وام احتیاج پیدا می کنند. این در حالی است که با اجاره ماشین، از مراجعه به بانک برای درخواست وام اجتناب می کنید. با اجاره خودرو، شما هزینه ای برای این منظور پرداخت می کنید و پس از پایان قرارداد، به سادگی آن را به شرکت اجاره دهنده، تحویل می‎دهید.

اگر تنوع طلب هستید و دوست دارید مرتبا خودروی خود را تعویض کنید، اجاره خودرو برای شما مفیدتر است. شما اغلب عاشق ماشین های جدید می شوید اما در عین حال می‎خواهید هزینه های ماهانه خود را نیز کنترل کنید. پس اجاره گزینه مناسب تری به نظر می‎رسد. اگر از خدمات اجاره خودرو بدون راننده استفاده می کنید، کنترل و تسلط بهتری روی خودرو خواهید داشت. اگر در سفر کاری هستید، نمی توانید بدون وسیله نقلیه، حمل و نقل کنید. در واقع نبود وسیله نقلیه، می تواند همه برنامه های شما را مختل کند و منجر به نتایج نامطلوب شود. برای اینکه این اتفاق نیفتد، پیشنهاد می کنیم از سرویس اجاره خودرو استفاده کنید. چنین راه حلی در صورتی بهینه خواهد بود که محدودیت زمانی و فاصله زیاد در شهر یا منطقه ای که سفر کرده باشید، وجود داشته باشد.

بنابراین، اگر پس از سنجش مزایا و معایب این روش، تصمیم گرفتید که از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید، 2 گزینه پیش روی شما قرار می‎گیرد:

در صورتی که قصد دارید یک خودرو ارزان و قابل اعتماد برای تردد سریع در شهر اجاره کنید، مدل‎های کم هزینه زیادی وجود دارد.

همچنین برای جلسات کاری مهم، استفاده از خودروی شیک و مجلل گزینه بهتری است.

شاخصه های بارز خودروی اجاره ای

مسلما برای شما نیز پیش آمده است که در موقعیت های مهم، نیاز به لوازم لوکس و مجلل پیدا کرده باشید. بسیاری از شرکت های بزرگ بین المللی و تجاری، اغلب به علت وضعیت شغلی خود، با سران کشورهای مختلف در رفت و آمد هستند. برای همین، این مجموعه ها به وسایل تجملی از جمله خودروهای لوکس احتیاج خواهند داشت. شاید فکر کنید که این کار بیهوده به نظر می رسد اما مراکز بزرگ تجاری، برای گسترش کسب و کار خود و جلب اعتماد مشتریان خارجی، به طور حتم به خودروهای مجلل نیاز پیدا خواهند کرد.

در این مواقع، استفاده از شرایط رزرو انلاین خودرو، گزینه مناسبی به نظر می رسد. در واقع شما می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر از خرید چنین خودرویی، آن را برای مدت زمان مشخص اجاره کنید. مدت زمان اجاره نیز به خود شما بستگی دارد. ممکن است در سال تنها 2 قرار کاری مهم داشته باشید و یا برعکس، به طور مداوم و ماهانه، به اجاره خودرو نیازمند باشید. اصولا خودروهای اجاره ای، شاخصه های مهم و بارزی دارند. برخی از این شاخصه های اصلی عبارتند از:

در بیشتر مواقع، خودروهای گران قیمت در بازار، مورد معامله قرار می گیرند. البته گاهی نیز خودروهایی با قیمت ارزان تر نیز اجاره داده می شوند. بسته به قیمت هر ماشین، می توانید گزینه دلخواه خود را انتخاب و برای زمان مشخص، کرایه کنید.

قبل از اینکه ماشین دلخواه خود را تحویل بگیرید، کارشناسان شرکت اجاره ماشین لوکس، بخش های مختلف خودرو را از نظر نبود هیچ ایرادی بررسی می کنند تا هیچ مشکلی برای فرد اجاره کننده ایجاد نشود. شما نیز باید متعهد شوید که از خودرو به خوبی نگهداری کرده و از آسیب آن جلوگیری می کنید.

اجاره خودرو بدون راننده برای جشن عروسی

این روزها آرزوی هر زوج جوانی، برگزاری مهمانی و عروسی مجلل و تشریفاتی می باشد. در بسیاری از مواقع، به علت هزینه های بالایی که پیش از عروسی در مقابل زوجین قرار می گیرد، آن ها به خوبی نمی توانند به این آرزو جامه عمل بپوشانند. برای مثال، ممکن است عروس و داماد دوست داشته باشند که یک ماشین گران قیمت برای عروسی خود انتخاب کنند. تنها در صورت اجاره ماشین عروس، می توان به این هدف دست یافت. طی سال های اخیر، با افزایش آگاهی مردم در خصوص شرایط اجاره و ترانسفر ماشین، بسیاری از زوج های جوان برای مراسمات مختلف خود، ماشین اجاره می کنند.

اصولا، ماشین هایی که برای مراسم عروسی اجاره داده می شوند، بسیار متنوع اند. زوجین می‎توانند بسته به سلیقه ای که دارند، ماشین دلخواه را کرایه کنند. در اغلب مواقع، آن ها ماشین شاسی بلند را برای جشن خود انتخاب می کنند اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. اگر شما نیز مراسم عروسی در پیش دارید، می‎توانید از این خدمات بهره‎مند شوید. همچنین گاهی به درخواست مشتری، راننده نیز در داخل ماشین اجاره ای عروس وجود دارد و وظیفه حمل و نقل آن ها را بر عهده دارد.

این کار می تواند به مجلل شدن مراسم عروسی کمک کند. اجاره خودرو اغلب اوقات، دارای مزایای زیر است:

باعث می شود که زوجین، یک شب خوب را در کنار هم تجربه کنند.

اصولا استفاده از خدمات کرایه و اجاره ماشین در تهران، هزینه چندان بالایی ندارد. خصوصا زمانی که شرکت اجاره‎دهنده متوجه می شود که کرایه کننده، تازه عروس و داماد هستند، تخفیف های استثنایی را برای آن ها در نظر می گیرد.

اجاره خودرو باعث می شود که در میان دوستان و آشنایان خود سر بلند شوید و شب خاطره انگیزی را برای همه ایجاد کنید.

اجاره خودرو بدون راننده برای کدام سفرها مناسب تر است؟

تاکنون به چه شهرهایی مسافرت کرده اید؟ در اغلب این سفرها، با چه وسیله نقلیه ای، تردد کرده اید؟ آیا هزینه پرداختی برای وسایل حمل و نقل مناسب بوده است؟ اصولا، اجاره ماشین، آخرین گزینه ای است که به ذهن افراد خطور می کند. در حالی که از همه وسایل حمل و نقل، راحت تر است. خصوصا زمانی که می خواهید به طور مداوم بین شهرهای مختلف جابه جا شوید، از نظر مالی، مقرون به صرفه تر است.

در واقع شما برای استفاده از هواپیما، باید هزینه زیادی بپردازید و اگر قصد عزیمت به چند شهر مختلف دارید، مطمئنا صرفه مالی نخواهد داشت. برای همین، می توانید از خدمات اجاره خودرو با راننده برای سفرهای بین شهری، استفاده کنید. راننده خودروی اجاره ای، شما را به هر منطقه ای که می خواهید، منتقل می کند. اگر به سیاستمداران مختلف در دنیا نگاه کرده باشید، همه آن ها زمانی که در یک شهر دیگر فعالیت خاصی دارند، از خودروی کرایه ای استفاده می کنند.

معمولا، در سفرهای کوتاهی که فاصله کمتری با مبدا دارند، استفاده از خدمات اجاره ماشین لوکس، بهتر است. در این صورت، فرد اجاره کننده می تواند با آسایش کامل در خودرو استراحت کند و هیچ علائمی از خستگی نداشته باشد. غالب افرادی که از این شیوه استفاده می کنند، در یک شهر دیگر شاغل هستند. البته بسیاری از خانوار نیز در دهه اخیر، برای مسافرت های کوتاه مدت خود، به اجاره و کرایه ماشین می پردازند.

شما نیز می توانید با برآورد کردن و تخمین زدن هزینه های سفر خود، نسبت به کرایه انواع مختلف ماشین، اقداماتی را انجام دهید. شرکت اجاره خودرو راسا رنت، با فراهم کردن شرایط رزرو و اجاره آنلاین مدل های مختلف خودرو، کار شما را راحت تر کرده است.

پارامترهای موثر بر قیمت اجاره خودرو بدون راننده

همه ما می دانیم که در هر فعالیتی، قیمت خدمات حرف اول را می زند. درست زمان بهره مندی از خدمات گوناگون، هزینه این خدمات بیشتر از سایر عوامل برای ما اهمیت می یابند. این قاعده در رابطه با اجاره خودرو بدون راننده نیز صادق است. در واقع ما زمانی که می خواهیم از این خدمات استفاده کنیم، قبل از هرچیز قیمت اجاره خودرو را جویا می شویم.

فاکتورها و پارامترهای مختلفی بر قیمت اجاره خودرو اثرگذار هستند. هر کدام از این عوامل، به نوبه خود در تعیین و قیمت گذاری کرایه ماشین تاثیر دارند و نمی توان از برخی از آن ها فاکتور گرفت. بنابراین بهتر است قبل از اجاره و کرایه ماشین، به تمامی این عوامل دقت کافی داشته باشید:

میزان تسلط راننده به زبان انگلیسی

در مواقع مختلفی، ممکن است مسافران و مهمانان خارجی وارد کشور شوند. در این زمان، استفاده از خدمات اجاره ماشین ضروری می شود. ضمن اینکه در این شرایط، استخدام راننده مجرب و مسلط به زبان انگلیسی، اهمیت می یابد. همین عامل می تواند مستقیما بر روی قیمت اجاره خودرو تاثیر بگذارد و آن را افزایش دهد.

اجاره خودرو بدون راننده برای قرارهای کاری

همان طور که گفته شد، اغلب مواقع، به منظور انعقاد قراردادهای کاری، از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی استفاده می کنند. اجاره خودرو با راننده برای قرار کاری، سبب می شود که قیمت خدمات به میزان اندکی افزایش یابد. زیرا هزینه ای نیز بابت وجود راننده دریافت خواهد شد.

اجاره بلند مدت خودرو

برخی از افراد، به صورت مداوم به ماشین اجاره ای نیاز دارند. برای همین با انعقاد قرارداد بلند مدت با راننده، آن را برای مدت زمانی نسبتا طولانی استخدام می کنند. این امر نیز می تواند قیمت کرایه خودرو را تحت الشعاع قرار دهد.

اجاره بدون راننده

مقایسه خرید خودرو و اجاره آن

همه افراد شرایط خرید خودروی جدید را ندارند. همچنین خودرو برای آن ها یک وسیله ضروری است و بدون وجود آن، نمی توانند فعالیت خود را ادامه دهند. برای همین، به اجاره ماشین بسنده می کنند. اگر بخواهیم به مقایسه هزینه های خرید خودرو و اجاره آن بپردازیم، مطمئنا تفاوت های چشمگیری میان هر دو گزینه وجود خواهد داشت. در ادامه، به مقایسه این دو گزینه با یکدگیر خواهیم پرداخت:

اولین تفاوتی که میان خرید خودرو و اجاره آن وجود دارد، هزینه و قیمت هر یک است. شما برای خرید یک خودروی جدید، باید مبالغ زیادی را پرداخت کنید. این در حالی است که اجاره خودرو، به یک سوم خرید آن نیز نمی رسد. بنابراین اگر بودجه چندانی در اختیار ندارید، بهتر است اجاره را انتخاب کنید.

از آن جایی که حین اجاره ماشین، به طور مداوم از محصول استفاده نمی کنید، هزینه استهلاکی نیز بابت آن پرداخت نخواهید کرد. در صورتی که حین خرید ماشین، باید در فواصل زمانی منظم، آن را از لحاظ فنی چک کرده و قطعات خراب و فرسوده را تعویض کنید.

اگر بخواهید برای خرید ماشین اقدام کنید، تنها یک محصول خواهید داشت و تا سال ها باید از همان استفاده کنید. در صورتی که با اجاره ماشین، می توانید از محصولات متنوع طی بازه زمانی کوتاه، بهره ببرید. اغلب افرادی که به دنبال ایجاد تنوع در زندگی خود هستند، بهتر است از خدمات کرایه ماشین استفاده کنند.

تنها شباهتی که میان این دو وجود دارد، نیاز به مدارک فنی است. چه بخواهید خودروی شخصی خود را خریداری کنید و چه ماشین را اجاره کنید، باید مدارک رانندگی و گواهینامه داشته باشید. مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده نیز شامل گواهینامه و یک کارت شناسایی است.

علت مقبولیت بالای اجاره خودرو بدون راننده

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا ماشین های کرایه ای تا این اندازه محبوب اند؟ واقعیت این است که با پیشرفت تکنولوژی طی چند سال اخیر، مردم تمایل به استفاده از تجهیزات پیشرفته تری دارند. برای همین، ترجیح می دهند که با پرداخت هزینه مشخص، خودروی پیشرفته ای را سوار شوند. از طرفی دیگر، با افزایش قیمت خودرو، همه افراد توانایی مالی خرید آن را نخواهند داشت.

مجموعه این عوامل دست به دست یکدیگر داده اند تا اجاره ماشین لاکچری طرفدار بیشتری پیدا کند و افراد تمایل بیشتری به آن نشان دهند. امروزه اگر از شرکت های اجاره خودرو دیدن کنید، خواهید دید که محصولات بسیار متنوعی را با مبالغ مختلف اجاره می دهند. همین تنوع بالا سبب شده است تا هر فردی با توجه به میزان بودجه ای که دارد، بتواند به راحتی گزینه مناسب را برای خود تهیه کند.

شرکت اجاره خودرو راسا رنت، با استفاده از بهترین مشاوران، دانستنی های جالبی را در رابطه با هر خودرو در اختیار شما قرار می دهد. می توانید ویژگی های مختلف هر ماشین را بدانید، با خودروی دلخواه خود مقایسه کنید و در نهایت، سفارش آن را انجام دهید. دقت کنید که این شرکت با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه اجاره خودرو، می تواند خدمات حرفه ای و مناسبی را به شما ارائه دهد.

پس اگر عازم سفر به شهرهای مختلف هستید، می خواهید جشن عروسی مجللی برگزار کنید، قرار کاری مهمی دارید و یا به دنبال ترانسفر فرودگاه هستید، استفاده از خدمات اجاره ماشین در تهران، بهترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید. پس فرصت را از دست ندهید و از همین حالا، برای موعد مقرر، ماشین مورد علاقه خود را با قیمت مناسب کرایه کنید.

آنچه باید درباره اجاره خودرو بدون راننده بدانید

بزرگترین دغدغه ما زمانی که می خواهیم به یک مکان دیگر مسافرت کنیم، حمل و نقل است. بسیاری از افراد به علت سختی حمل و نقل، از رفتن به مسافرت صرف نظر می کنند. راه حل های مختلفی برای سهولت در جابجایی پدید آمده اند. با این حال هیچ یک از این راه حل ها، نتوانسته اند به اندازه اجاره خودرو بدون راننده موثر واقع شوند. طی این روش، شما با پرداخت هزینه مشخص، عقد قرارداد و ارائه مدارک شناسایی، خودروی مورد نظر خود را به مدت زمان مقرر اجاره می کنید.

البته دقت کنید که اجاره ماشین در تهران و سایر شهرها، شرایط سنی دارد. شرکت های مختلف، قوانین متفاوتی برای شرایط سنی اجاره کننده مبذول کرده اند. برخی از آن ها، سن قانونی را مبدا قرار داده و برخی دیگر، به افراد زیر 25 سال ماشین اجاره نمی دهند. اگر در این بازه سنی هستید، قبل از اجاره، حتما از شرایط سنی مجموعه مطلع شوید.

همچنین اجاره خودرو ماهیانه با راننده شرایط خاص خود را دارد. شما با شرکت وارد قرارداد می شوید و درخواست حضور راننده را به صورت شفاهی یا کتبی اعلام می کنید. آن ها پس از بررسی درخواست شما، در صورتی که راننده مخصوصی برای این کار داشته باشند، درخواست شما را تایید می کنند. حضور راننده برای برخی از افراد، بهتر است. کسانی که حوصله و وقت رانندگی نداشته و یا توانایی بالایی در این زمینه ندارند، از این خدمات بهره می گیرند.

اگر مطالب فوق را به خوبی خوانده باشید، متوجه خواهید شد که شرایط آسان اجاره خودرو، می تواند شما را در این امر یاری برساند. با توجه به این ویژگی، بهتر است هرچه سریعتر سفارش خود را دنبال و پیگیری کنید و خودروی مناسب خود را از طریق شرکت اجاره خودرو راسا رنت کرایه نمایید.