خودروهای تور گردشگری و ایرانگردی

مدل 1395
fan2
A/C
gearbox2
A/M
baggage2
50
seat2
44

تور (4روزه):

3.900.000 تومان

تور (6روزه):

3.750.000 تومان

تور (6روز به بالا):

3.650.000 تومان

ترانسفر فرودگاه امام:

1.700.000 تومان

ترانسفر فرودگاه مهرآباد:

1.200.000 تومان
مدل 1391 تا 1394
fan2
A/C
gearbox2
M
baggage2
30
seat2
30

تور (4روزه):

3.100.000 تومان

تور (6روزه):

2.900.000 تومان

تور (6روز به بالا):

2.750.000 تومان

ترانسفر فرودگاه امام:

1.200.000 تومان

ترانسفر فرودگاه مهرآباد:

900.000 تومان
مدل 2016 تا 2017
fan2
A/C
gearbox2
M
baggage2
12
seat2
12

تور (4روزه):

2.800.000 تومان

تور (6روزه):

2.500.000 تومان

تور (6روز به بالا):

2.400.000 تومان

ترانسفر فرودگاه امام:

900.000 تومان

ترانسفر فرودگاه مهرآباد:

600.000 تومان

اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی در سفر

 

به نظر شما اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی در سفر لازم و ضروری است؟ آیا تاکنون به این این مسئله فکر کردید که گردش بدون خودرو بهتر است یا گردش با خودرو؟ یک گردش بدون خودرو دلچسب تر است یا با خودرو؟ شاید افراد بسیاری بگویند مسلما گردش بدون خودرو. زیرا نگرانی برای محل پارک خودرو نداشته و به راحتی می توان در سفر از مکان های خاص دیدن کرد. اما برخی دیگر ترجیح می دهند با خودروی شخصی یا اجاره ای از هر مکانی دیدن کنند.

البته باید بگوییم این که در چه شهری نیاز به اجاره خودرو وجود دارد نیز، در تصمیم گیری این امر بی تاثیر نخواهد بود. بدون تردید شهرهای بزرگی که مکان های گردشگری و توریستی آن با یکدیگر فاصله دارند، با خودرو دلچسب تر خواهند بود. در حالی که  اجاره خودرو در شهرهایی که مکان های دیدنی آن به سادگی در دسترس است، تنها می تواند دست و پا گیر باشد. 

با این حال اجاره ماشین برای افراد بسیاری، یک پیشنهاد عالی است. این دسته از افراد به دلیل دغدغه هایی که دارند، یا نداشتن زمان کافی، نمی توانند از تمام مکان های دیدنی شهرهای مختلف بازدید کنند. اما با اجاره خودرو گروهی و گردش دسته جمعی مسلما قادر خواهند بود بیشتر مکان های تفریحی شهرهای گردشگری و توریستی را مورد بازدید قرار دهند. 

اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی در سفر چرا خوب است؟

اکثر افرادی که به سفر می روند، با شهری که انتخاب می کنند آشنا نیستند. حتی ممکن است برای یافتن مسیر درست سفر هم با مشکل مواجه شوند. از سوی دیگر تمایلی به سفر با اتوبوس، قطار یا هواپیما هم نداشته باشند. زیرا بر این عقیده هستند که دیدن زیبایی های مسیر در سفر، خود بخش مهمی از سفر است. آنها اصولا نیاز دارند که شخصی مسلط به تمامی جاذبه های توریستی و گردشگری، با آنها همراه شود. 

اجاره خودروی برای سفر می تواند همچون یک راهنما برای مسافران عمل کنند. در اصل با اجاره خودرو تشریفاتی، به تجهیزات بسیار عالی جهت یک ایرانگردی رویایی دست خواهید یافت. پس اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی علاوه بر آنکه دسترسی به هر مکان دیدنی و گردشگری را برای مسافر آسان می کند، می توانند همچون یک راهنما نیز عمل نماید. بدون تردید یک گردش دوستانه و خانوادگی در کنار هم و با یک خودروی لوکس، خاطره به یادماندنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

حتی اگر تمایل دارید به صورت دسته جمعی و گروهی به ایرانگردی بپردازید، با اجاره ون یا خودرو گروهی همگی در یک خودرو و با هم از زیبایی ها و مکان های دیدنی یک شهر بازدید خواهید نمود. کافیست یک بار با اجاره ماشین گردشگری خودتان را به گردش در شهری دعوت کنید، پس از آن لذت این سفر به یادماندنی را تا پایان عمر با خود به همراه خواهید داشت. 

اجاره خودرو توریستی و مقاصد گردشگری 

کشور ما از جمله کشورهای دیدنی و خاص است، که هر کجای آن پر از مکان های توریستی و گردشگری است. شهر اصفهان، شهر شیراز، شهر کاشان، شهر مشهد، شهر یزد و … . تمام این شهرها به دلیل مکان های گردشگری و توریستی زیادی که دارند، همیشه مورد توجه گردشگران بوده اند. اما از آنجایی که جاذبه های گردشگری در اکثر این شهرها پراکنده است، نمی توان بدون خودرو به بازدید از آنها پرداخت. 

از این رو اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی می تواند یک راهکار عالی و مقرون به صرفه برای بازدید از زیبایی های این شهرها باشد. مسافران می توانند با اجاره خودرو توریستی از معماری بی نظیر شهر کاشان بازدید نمایند. آنها می توانند به این شهر قدیمی و زیبا سفر کرده و از باغ فین و خانه های تاریخی آن که به ثبت جهانی رسیده اند بازدید نمایند. بدون شک روزها گردش در این شهر رویایی، هیچ مسافری را خسته نخواهد کرد.

البته باید بگوییم برای بازدید از شهر اصفهان، اجاره خودرو بدون راننده می تواند بهتر باشد. زیرا بیشتر مکان های تاریخی و گردشگر در این شهر، نزدیک به هم هستند. یعنی نیازی نیست برای بازدید از میدان نقش جهان و سی و سه پل، کیلومترها با خودرو رانندگی کرد. پس برای افرادی که تمایل دارند با لذت خیابان ها و جاذبه های گردشگری شهر اصفهان را مورد بازدید قرار دهند، بهتر است خودروی بدون راننده اجاره کنند.

از این رو باید بگوییم اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی یکی از مطمئن ترین و صمیمانه ترین روش ها برای گردش و تفریح در دل مکان های تاریخی و توریستی است. میتوان تنها با صرف هزینه ای مقرون به صرفه، اقدام به اجاره خودروی شخصی نمود. سپس با دیگر همراهان در اطمینان کامل به بازدید از تمام مکان های دیدنی کشور پرداخت. 

بهترین زمان برای اجاره خودرو گردشگری 

از آنجایی که ایران سراسر مقاصد گردشگری و دیدنی است، می توان در هر فصل از سال با اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی به تفریح و گردش در این کشور خاص پرداخت. اما بیشتر مردم کشور ترجیح می دهند تعطیلات بهار و فصل تابستان و پاییز را برای سفر انتخاب کنند. البته بهترین فصل برای بازدید از زیبایی های استان های جنوبی ایران، فصل زمستان است. به همین دلیل افرادی که تمایل به بازدید از این مکان های دیدنی دارند، این فصل را انتخاب می کنند.

مقاصد ماجراجویانه همچون طبیعت گردی، گردشگری و بازدید از مکان های توریستی، نیاز به اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی دارد. تنها با داشتن یک وسیله نقلیه مناسب می توان به هر شهر، طبیعت و منطقه ای در کشور سفر کرد. پس اگر تمایل دارید که از دیدنی ترین و خاص ترین مکان های ایران در هر فصلی از سال بازدید نمایید، نگران نداشتن خودرو نباشید.

شما می توانید به سادگی اقدام به اجاره خودروهای گردشگری و ایرانگردی نموده و خانواده و دوستان خود را به یک سفر تفریحی دعوت کنید. تمامی این خودروهای لوکس و تشریفاتی که برای اجاره در اختیار شما قرار می گیرند، از نظر فنی چک شده و دارای بیمه کامل هستند. از این رو هیچ نگرانی در طول سفر همراه شما نخواهد بود. می توانید با اطمینان یک سفر رویایی و خاطره انگیز را در کنار خانواده و حتی دوستان خود تجربه کنید. تنها کافیست بخواهید و سفر خود را آغاز کنید. ما همیشه و در همه جا همراه شما هستیم.