اجاره ماشین با راننده و خدمات ترانسفر فرودگاهی

اجاره ماشین با راننده از خدمات ویژه ای است که شرکت های اجاره خودرو ارائه می دهند. افراد مختلفی ممکن است در شرایط متعددی برای اجاره ماشین با راننده اقدام کنند. اجاره خودرو با راننده برای رفت و برگشت به یک مهمانی خاص، جلسه کاری مهم و غیره انجام می شود.

خدمات ترانسفر فرودگاهی عضوی از انواع خدمات تشریفاتی می‌ باشد. خدمات ترانسفری همان انتقال مسافرین از فرودگاه به محل اقامت و برعکس می باشد. خدمات ترانسفری به طور معمول با خودروهای لوکس و همراه با راننده انجام می شود. درخواست خدمات ترانسفری برای مهمانان ویژه، یک خاطره به یاد ماندنی از استقبال میزبان، می سازد.

blank
مزایای اجاره ماشین برای خدمات ترانسفر

مزیت اجاره اتومبیل با راننده

اجاره خودرو با راننده مزیت های زیادی دارد. هنگام اجاره اتومبیل با راننده شرکت اجاره دهنده از شما مدرک یا ضمانتی دریافت نمی کند و صرفاً هزینه کرایه خودرو را پرداخت می کنید. اجاره ماشین با راننده نه تنها برای مسافرت های داخل شهری بلکه برای مسافرت های خارج شهری نیز گزینه مناسبی است. لذت سفر با یک ماشین به روز که ایمنی بالایی دارد و دارای خدمات رفاهی متعدد می باشد به یاد ماندنی تر است. لذت این سفر به یاد ماندنی وقتی دو چندان می شود که یک راننده ماهر، رانندگی سفر شما را به عهده بگیرد.

شما می‌توانید برای حضور در ایونت های مختلف، کنفرانس های مهم، جلسه های بین المللی و غیره برای اجاره اتومبیل با راننده، اقدام کنید. حضور شما در این دورهمی های خاص با یک خودروی لوکس و راننده ای با ظاهر آراسته، توجه افراد زیادی را به شما جلب می کند. استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده برای چنین مواردی بسیار عادی و پرکاربرد است.

اجاره خودرو با راننده برای شرکت ها

شخصیت های حقوقی، موسسه ها و شرکت های مختلف دولتی و خصوصی از مشتریان اجاره انواع خودرو هستند. اجاره خودرو برای شرکت ها و یا اداره جات معمولاً برای حمل و نقل بار و یا رفت آمد افراد انجام می شود. استفاده از خدمات اجاره اتومبیل با راننده برای شرکت ها، باعث افزایش راندمان کاری و منظم تر بودن رفت و آمد ها می شود.

شرکت ها و برند های مطرح، اغلب برای استقبال از مهمانان خود اقدام به اجاره خودرو با راننده می کنند. استقبال با یک خودروی لوکس از مهمانان مهم کاری، تاثیر به سزایی بر روی طرز فکر مهمان نسبت به شما دارد. اختصاص خودروی لوکس و به روز برای مهمانان مهم و مسئولان رده بالا، امروزه به نوعی ادای احترام به مهمانان تبدیل شده است. حضور یک راننده مسلط به اصول تشریفاتی، خوش پوش و آشنا به مسیر های مورد نیاز در انجام اصول تشریفات تاثیر بسزایی دارد. اجاره اتومبیل با راننده علاوه بر موارد ذکر شده برای سخنرانان همایش های مختلف نیز مناسب است. حضور فرد مسلط به رانندگی و آشنا به مسیرها، باعث می شود سخنرانان دچار خستگی راه نشده و روی سخنرانی خود تمرکز بیشتری داشته باشند.

خدمات ترانسفر فرودگاه 

شاید شما هم، هنگام مسافرت به یک شهر بعد از خروج از فرودگاه برای رفتن به مقصد یا هتل دچار مشکل شده باشید. عدم آشنایی با مسیر ها و قیمت های بالای تاکسی های اینترنتی یا تاکسی های فرودگاه ممکن است مسافران زیادی را دچار سردرگمی بکند. خدمات ترانسفر فرودگاهی، قابلیت رزرو آنلاین و پشتیبانی ۲۴ ساعته دارند و شما در هر زمانی، می توانید این خدمات را دریافت کنید.

خدمات ترانسفر فرودگاه امام خمینی: فرودگاه امام خمینی (ره)، در ۳۰ کیلومتری اتوبان های تهران- قم و تهران- ساوه واقع شده است. فرودگاه امام خمینی، میزبان تمام پروازهای خارجی تهران است. فاصله زیاد فرودگاه امام خمینی با مرکز شهر مخصوصاً هتل ‌ها لزوم استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی را بیشتر می کند.

خدمات ترانسفر فرودگاه مهرآباد: تمامی پروازهای داخلی تهران از طریق باند های پرواز فرودگاه مهرآباد انجام می شود. فرودگاه مهرآباد تهران در منطقه غربی این شهر قرار دارد. شما می توانید برای رفتن به فرودگاه مهرآباد یا بازگشت از این فرودگاه به مقصد مورد نظر از خدمات ترانسفری فرودگاه استفاده کنید. 

blank
اجاره خودرو و خدمات ترانسفر

ویژگی های رانندگان خدمات ترانسفر فرودگاه

تمامی رانندگان خدمات اجاره خودرو با راننده مانند ترانسفر فرودگاه باید به طور کامل با مهارت های تشریفاتی آشنایی داشته باشند. رانندگانی که در این حرفه فعالیت می کنند اغلب به زبان های خارجی مخصوصاً انگلیسی تسلط کافی دارند. سایر ویژگی های رانندگان ترانسفر فرودگاهی، رفتار مناسب، حفظ احترام و آسایش مسافرین، حمل بار و چمدان ها طبق اصول تشریفاتی می باشد. رانندگان خدمات ترانسفر فرودگاه به دلیل اینکه آشنایی کافی با تمام مسیرها دارند، معمولاً بهترین مسیر ها را انتخاب می کنند. منظور از مسیرهای بهتر، جاده هایی است که در زمان کمتری به مقصد می رسند و زیبایی های ظاهری نیز دارند. انتخاب مسیر با زیبایی‌ های ظاهری، برای مسافرانی که برای اولین بار به یک شهر یا کشور مسافرت می کنند، مسئله مهمی است.

 شما اگر با خودروی شخصی خودتان به پیشواز مهمان های ویژه بروید، ممکن است در مسیریابی و یا سایر مسائل دچار مشکل شوید. اولین دیدار ها و برخورد ها معمولاً تاثیرگذاری بیشتری دارند، استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی در این مواردکمک بزرگی به میزبانان می کند.

اجاره ماشین عروس با راننده

روز عروسی هر فرد جزو مهمترین روز های زندگی او می باشد. اغلب افراد، دوست دارند که مراسم عروسی ‌شان خاص و لاکچری تر، برگزار شود. انتخاب ماشین عروس از مهمترین بخش های برنامه ریزی عروسی است. خرید و  نگهداری خودرو های لاکچری، سرمایه زیادی می خواهد. زوج های جوان برای باشکوه تر برگزار کردن مراسم عروسی خود، می توانند یک خودروی لوکس برای این روز خاص اجاره کنند. اجاره ماشین عروس با راننده بدون نگرانی و استرس انجام می شود که از قبل نسبت به رزرو خودرو مورد، نظر اقدام کنید. نکته‌ مهم قبل از رزرو خودرو، انتخاب خودروی مورد نظر طبق خواسته ها و بودجه ای است برای این کار اختصاص داده اید.

اغلب عروس و داماد ها، ممکن است در روز عروسی دچار استرس و اضطراب شوند. اجاره ماشین عروس با راننده برای این زوج ها مناسب و ضروری است. راننده خودروی اجاره ای با تسلط کافی به مسیرها و وقت شناسی، بدون هیچ استرسی، آن ها را سر وقت به مقصد می رساند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *