اجاره ماشین عروس جذاب و لاکچری

اجاره ماشین عروس جذاب امروزه به یکی از متداول ترین و پرطرفدارترین اقدامات زوج های جوان در کشور تبدیل شده است. زوج های جوانی که علاقه مند هستند خاطره ای به یاد ماندنی از جشن عروسی خود به یادگار بگذارند، اقدام به اجاره خودرو در این شب زیبا و مهم زندگی خود می نمایند. همیشه رانندگی با یک خودروی لوکس در شب عروسی می تواند تصویر زیبایی از آینده زندگی در باور زوج های جوان ایجاد کند.

پس اگر تمایل دارید شبی خاطره انگیز از جشن عروسی خود به یادگار بگذارید، بهتر است اقدام به اجاره ماشین عروس لوکس و لاکچری نمایید. شرکت اجاره خودرو راسا گشت در این زمینه خدمات مطلوبی را به زوج های جوان ارائه می دهد. عروس و داماد می توانند اقدام به اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده نمایند. البته اجاره هر یک از این خودروها شرایط خاص خود را خواهد داشت.

blank
اجاره ماشین عروس

بهترین و زیباترین خودروهایی که می توانند انتخابی برای ماشین عروس به شمار روند، خودروهای سانتافه، سراتو، پورشه، بنز و … هستند. تنها کافیست زوج های جوان با سلیقه خود اقدام به انتخاب یکی از این خودروها برای اجاره نمایند. پس از آن با برقراری ارتباط با شرکت اجاره خودرو، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اجاره سراتو، اجاره سانتافه، اجاره بنز، اجاره پورشه و دیگر خودروها برای عروسی نمایند. 

شرایط کلی برای اجاره ماشین عروس

در حالت معمول خودروهایی که به عنوان ماشین عروس اجاره داده می شوند، از بازه زمانی مشخصی برخوردار هستند. این خودروها اصولا از ساعت 9 صبح تا 12 شب اجاره داده می شوند. اما در صورتی که شخص اجاره کننده خودرو، ماشین را برای مدت زمان بیشتری نزد خود نگه دارد، باید هزینه مازاد آن را بپردازد. این میزان هزینه مازاد نیز بسته به خودرویی که اجاره شده است متغیر خواهد بود. 

همچنین اجاره ماشین عروس دارای محدوده حرکت است. یعنی نباید این نوع خودروها از محدوده مشخص شده ای در تهران خارج شوند. در صورت خارج شدن خودرو از محدوده، شخص اجاره کننده باید هزینه ی مازاد را بپردازد. پس بهتر است در زمان اجاره خودرو در تهران برای جشن عروسی، تمامی این شرایط را مورد بررسی قرار دهید. با این کار می توانید میزان هزینه اجاره خودرو برای جشن عروسی را کاهش دهید. 

برخی از زوج های جوان ممکن است تمایل داشته باشند پس از اجاره ماشین، با همان خودرو به سفر ماه عسل روند. آنها باید این مسئله را با شرکت اجاره خودرو در میان گذاشته و از شرایط مناسب و تخفیفات آن بهره مند گردند. البته برای این کار لازم است خودرو بدون راننده اجاره گرفته شود که این مسئله خود شرایط دیگری را برای شخص اجاره کننده در بر خواهد داشت. 

مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو عروس بدون راننده 

اجاره ماشین عروس از آنجایی که اجاره ماشین عروس بدون راننده از شرایط حساس تری برخوردار است، شرکت های اجاره خودرو شرایط ویژه ای برای این کار در نظر گرفته اند. شخص اجاره کننده باید مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو عروس را تهیه نموده و سپس اقدام به اجاره نماید. از جمله مدارک مهم برای اجاره خودروی بدون راننده، باید به موارد زیر اشاره کنیم:ارائه ودیعه نقدی و چک به میزان مبلغ خودرو به عنوان ضمانت قرارداد که پس از عودت دادن خودرو، به شخص اجاره کننده بازگردانده خواهد شد

ارائه مدارک شناسایی همچون کارت ملی 

ارائه مدرک معتبر از شغل و محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو عروس 

لازم است بدانید که اجاره ماشین عروس بدون راننده، از شرایط ویژه ای نیز برخوردار است. به این صورت که پس از رزرو آنلاین ماشین برای عروسی و تحویل خودرو، نماینده شرکت تا پایان مراسم در خودروی دیگری اقدام به همراهی خودروی عروس خواهد نمود. پس از آن در زمان مقرر خودرو را تحویل گرفته و مدارک لازم که برای ضمانت از شخص اجاره کننده دریافت نموده است، به ایشان باز خواهد گرداند. 

پس بهتر است پیش از اقدام به اجاره ماشین عروس در مورد تمامی قوانین و شرایط اجاره ماشین اطلاعات کسب کنید. تمامی فرایند اجاره خودرو با قرارداد رسمی انجام می شود. این مسئله استرس زوج های جوان را در روز عروسی کاهش داده و لذت این روز رویایی را برای آنها افزایش خواهد داد. 

خدمات تشریفاتی شرکت اجاره خودرو عروس

بیشتر شرکت هایی که در زمینه اجاره ماشین عروس فعالیت می کنند، خدمات تشریفاتی را نیز در اختیار زوج های جوان قرار می دهند. زیرا اجاره یک خودروی لوکس و لاکچری در روز عروسی، نیاز به تشریفات ویژه ای خواهد داشت. مثلا ممکن است برخی از زوج های جوان تمایل داشته باشند در کنار خودروی عروسی خود از موتور اسکورت استفاده کنند. یا آنکه نیاز به بادیگارد داشته باشند.

آنها می توانند با اجاره ماشین عروس از شرکت راسا گشت به تمامی این خدمات تشریفاتی دست یابند. از سوی دیگر گل آرایی خودرو ممکن است برای زوج های جوان در این روز زیبا یک دغدغه به شمار رود. شرکت های اجاره خودرو این مشکل را نیز برطرف نموده اند. آنها در زمان رزرو خودرو، آلبومی از طرح های زیبای گل آرایی را به عروس و داماد نشان می دهند. در صورت انتخاب یکی از این طرح ها، ماشین عروس با گل آرایی به آنها تحویل داده خواهد شد.

blank
اجاره ماشین عروس

کارشناسانی که در شرکت های اجاره ماشین عروس فعالیت می کنند، بسته به رنگ و نوع خودرو، از گل های خاص برای طراحی استفاده می کنند. از این رو دریافت خدمات تشریفاتی این شرکت ها بسیاری از حساسیت های زوج های جوان را برطرف خواهد نمود. 

در صورت بروز مشکل برای ماشین عروس مسئول چه کسی خواهد بود؟

 در صورتی که داماد اقدام به اجاره خودرو با راننده برای عروسی نموده باشد، بروز هرگونه مشکلی همچون خرابی ماشین، تصادف و … بر عهده راننده خواهد بود. اما در صورتی که داماد خودرو را بدون راننده اجاره کرده باشد، مسئول بروز هر نوع مشکلی خواهد بود. البته در این خصوص برخی از شرکت ها اقدام به دریافت ودیعه ای به عنوان ضمانت خسارت از شخص اجاره کننده می نمایند. 

در صورتی که خودرو نزد ایشان دچار آسیب شود یا جریمه گردد، میزان خسارت را از پول ودیعه ایشان برداشته و مابه التفاوت را به حساب شخص اجاره کننده واریز خواهند نمود. پس بهتر است پیش از اقدام به اجاره ماشین عروس، تمامی این شرایط را مورد بررسی قرار دهید تا با اطمینان خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *